Magyar Kertépítők
Országos Szövetsége

Állást kínál a Park M Barden Bt

Park-M Kertépítészet

  • Cégünk közel 20 éve minőségi, prémium kategóriájú kertek tervezésével, építésével és gondozásával foglakozik.
  • Cégünk  kertépítős és kertgondozós csapatát szeretné bővíteni
  • Nálunk a helyed ha munkádra igényes vagy, és nem riadsz meg a fizikai munkától és az időjárás általi kihívásoktól.
  • Cégünk modern eszköz és gépparkkal rendelkezik.
  • A telephelyeink Érden és Dabason vannak, innen járunk naponta dolgozni, így dabasi vagy érdi lakcímmel rendelkezők előnyben!

Főbb feladatok, munkák:

Olyan személyeket keresünk aki szakmai gyakorlattal rendelkezik kertépítés és kertgondozás terén.
Szellemileg és fizikailag képes elvégezni a szakmai feladatokat.

Feladatok kertépítésben:

  • Öntözőrendszer telepítés
  • Gépi és Kézi földmunka
  • Kőműves munkák
  • Növénytelepítés
  • Térburkolás
  • Kertvilágítás
  • Tó és medence építés

Feladatok kertgondozásban:

  • Sövény vágás
  • Fűnyírás
  • Növényvédelem
  • Öntözőrendszer karbantartása és kezelése

Elvárások

  • 2-3 év szakmai tapasztalat kertépítésben, kertgondozásban vagy társszakmákban
  • Munkaszeretet, pontosság

Előnyt jelent

  • Önálló ötletek
  • "B" és “C” jogosítvány és gyakorlat
  • Gépkezelői gyakorlat Avant típusú gépekre és forgó kotró gépekre
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkahelyi háttér
  • Színvonalas munka
  • Stabil infrastruktúra
  • Nyugodt háttér
  • Európai szintű feltételek
  • Elismerés
  • Szakmai fejlődés
  • Ágazati szinten versenyképes jövedelem
  • 8 órás munkaidő
  • Fix bérezés 12 hónapra, szakmai tudásnak megfelelően 400.000-450.000 Ft

2024. február 28.