Magyar Kertépítők
Országos Szövetsége

A PRENOR Kft parképítő - parkfenntartó részlegére művezetőt keres

A PRENOR Kertészeti és Parképítő Kft (9700 Szombathely, Béke tér 1.) parképítő - parkfenntartó részlegére művezető munkakörbe munkatársat keres teljes munkaidőben, azonnali kezdési lehetőséggel.

Feladatok:

A részlegvezető közvetlen vezetése alatt a parképítési munkák projektszintű előkészítése és irányítása, mely folyamat az árajánlat készítésétől a projekt lezárásáig tart.

  • szakirányú felsőfokú végzettség (kertészmérnök, tájrendező és kertépítő mérnök stb.)
  • önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • kertépítésben használt növények, anyagok, gépek ismerete,
  • kertépítésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • német/angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • vidám, fiatalos csapat
  • változatos, kihívásokkal teli munka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk fizetési igénnyel megjelölt,

szakmai tapasztalatait is tartalmazó, fényképes önéletrajzát az oneletrajz@prenor.hu e-mail címre.

2019. november 29.