Magyar Kertépítők
Országos Szövetsége

A Csemete Kertműhely Kft tájépítész/tájrendező-kertépítő mérnök kollégát keres

Tájépítész-/tájrendező-kertépítő mérnök kollégát keresünk Green City orientált tervezéssel, kivitelezéssel és fenntartással foglalkozó cégünkhöz azonnali munkakezdéssel

Elvárások leendő kollégánkkal kapcsolatban:

  • Pályakezdő, vagy már pár éves szakmai és tervezési tapasztalattal rendelkezik;
  • Önálló, lendületes, terhelhető, csapatjátékos;
  • Jó tárgyaló- és kommunikációs képesség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Jártasság Autocad, Office, Photoshop, egyéb látványtervezési programokban;
  • Fenntarthatóság iránti elkötelezettség, nyitottság.

Főbb feladatok:

  • Táj és kertépítészeti tervezési projektekben való részvétel
  • Betanulási periódus után:
    • önálló kerttervezés
      • komplett zöldfelületi felmérés, interjúk, koncepció és kiviteli tervdokumentáció készítés
      • árazás, költségvetés készítés
      • kivitelezés támogatása
        • ütemtervek készítése és kontrollja
        • beszerzések ütemterv szerinti megszervezése, bonyolítása
        • tervezői művezetés (kitűzéstől átadásig)
        • kapcsolattartás megrendelőkkel
        • kapcsolattartás építésvezetővel
        • adminisztráció (kivitelezési)
    • általános céges adminisztráció
    • nagyobb léptékű tervezési és Zöldinfrastruktúra Stratégia projektek tervezői team-jében - vezető tervező melletti - részvétel

Amit ajánlani tudunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Szakmai fejlődési lehetőség, Green City átképzés, Green City projektekben való részvétel;
  • Változatos léptékű táj-és kertépítészeti projektekben való részvétel;
  • Jó csapat.

Előnyt jelent:

  • Autó
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Jelentkezni szakmai önéletrajz elküldésével az alábbi e-mail címen lehet: info@csemete-kertmuhely.hu

2020. február 10.