Magyar Kertépítők Országos Szövetsége

Tájépítész tervezőt keres budapesti környezetépítész cég

Építőipari nívódíjas budapesti környezetépítész cég keresi

Tájépítész tervező

kollégáját.

Az ideális jelölt:

Sikeresen ötvözi a kreativitást és a mérnöki rátermettséget.

Jól kommunikál, csapatjátékos, de önállóan is képes a rábízott feladatokat kiválóan megoldani.

Fiatal, de legalább 1-2 év szakmai tapasztalattal rendelkezik, and speaks good English. ;-)

Otthonosan mozog Autocad-ben, Photoshopban, Indesign-ban , és látványtervek készítésében is van már gyakorlata.

Amit kínálunk:

  • Egy helyet, ahol a tervek nagy része megvalósul.
  • Lehetőséget magas szintű műszaki ismeretek és gyakorlati tapasztalatok szerzésére: projektek a vázlattervektől a teljes megvalósításig.
  • A hagyományos tájépítészeti feladatokon túl specializációt az alábbi területeken:
    • Épülethéjszerkezetek vegetációs felületeinek tervezése és építése: zöldtetők, zöldhomlokzatok és zöldfalak (bel- és kültéren egyaránt).
    • Natural Based Solutions: azaz természetalapú technológiák és megoldások: vegyes évelőágyások, természetközeli gyepek, élőhely restaurációs projektek, biodiverz zöldtetők, stb.
    • Települési szintű zöld infrastruktúra fejlesztés, tanácsadás, audit, stratégiai tervezés.
    • Nemzetközi projektek, együttműködések és tanulmányutak.
  • Remek csapatot és inspiráló környezetet.
  • Versenyképes jövedelmet.

Fényképes önéletrajzot és portfóliót fizetési igény megjelölésével az info@deepforest.hu címre kérünk.

Kérdéseitek esetén hívjátok Dimitrievits Dórát a 0630-6831313 számon.

2017. február 7.