Magyar Kertépítők Országos Szövetsége

Kőműves pozíció

A Gyermelyi Kertépítő Kft. kőműves szakmában jártas szakembert keres, térburkolási, kertépítési munkákhoz. Az ideális pályázó gyakorlatias, igényes, nem riad meg a fizikai munkától, szereti a szakmáját és nyitott az új dolgok elsajátítására.. Cégünk telephelye Gyermely településen található, ezért fontos, hogy a pályázó számára ne okozzon gondot a napi szintű bejárás.

Ajánlatunk

  • Ágazati szinten versenyképes jövedelem
  • 12 hónap bejelentett, fizetett munkaviszony lehetősége
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Jó hangulat, fiatalos légkör
  • Jól felszerelt modern géppark
  • Szükség esetén szállásban tudunk segíteni

Fő feladatok

  • Térkő burkolatok építése
  • Támfalak, kerítésalapok, járdák kialakítása
  • Egyéb kertépítési munkák

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Térburkolás terén szerzett gyakorlat

Előny

  • Gépkezelői képesítés

A jelentkezéshez szükséges

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Jövedelemigény megjelölése

A jelentkezés módja írásban

E-mail: gyermelyikert@gyermelyikert.hu

2016. január 7.