Magyar Kertépítők Országos Szövetsége

Dabasi és érdi telephelyű Park-M Garden Bt. kertépítőt keres

Kertépítőt keresünk!!

Dabasi és érdi telephelyű, magánkertek tervezésével, építésével, gondozással foglalkozó Park-M Garden Bt. munkatársat keres minimum középfokú szakmai végzettséggel kertépítő munkákhoz.

Ajánlatunk:

  • 12 hónap bejelentett, fizetett munkaviszony
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Jó hangulat, fiatalos légkör
  • Jól felszerelt modern géppark

Fő feladatok:

  • 3-5 fős csapatban végzendő, elsősorban magánkert-építési munkák
  • Kertépítési munkák szervezése, irányítása
  • Kommunikáció a megrendelőkkel

Elvárások:

  • Kertész technikusi vagy kertész mérnöki végzettség (több éves kertépítésben szerzett tapasztalat esetén más)
  • B-kategóriás jogosítvány előny
  • Szakmai tapasztalat
  • Jó növényismeret

Előny:

  • 2 éves kertépítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Öntözőrendszer-telepítésben való jártasság előny
  • Térburkolás terén szerzett gyakorlat előny

A jelentkezéshez szükséges:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Jövedelemigény megjelölése

Önéletrajzokat e-mailben várjuk a következő címre:

parkmkert@gmail.com

2016. március 8.