Magyar Kertépítők Országos Szövetsége

A TAHI Faiskola Kft. kertészt és segédmunkást keres

A TAHI Faiskola Kft. felvételt hirdet kertész munkakörbe Tahitótfalui telephelyére

A munkakör betöltéséhez feltételek:

·    legalább középfokú kertészeti végzettség

·    érvényes B kategóriás jogosítvány

·    hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, gyakorlat.

Tudnivalók a foglalkoztatással kapcsolatban:

·    a foglalkoztatás teljes munkaidőben történik

·    fizetés megegyezés szerint, próbaidő után cafeteria juttatás

·    munkába járási támogatás.

Az álláshely azonnal betölthető!

Az önéletrajzokat a munka@tahi.hu e-mail címre várjuk 2017. május 31-éig.

A jelentkezés során a levél tárgyában kérjük feltüntetni: „kertész”.

A TAHI Faiskola Kft. faápolási és szállítási munkákra segédmunkásokat keres

A nagy múltú Tahi faiskola munkavállalókat keres az alábbi feladatokra:

·    faültetés, öntözés, kapálása, metszési feladatok

·    igény szerint teheráru rakodása

·    faápolási, növényápolási munkákban való részvétel.

Elvárások:

·    jó fizikai állóképesség

·    precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés.

Előny:

·    zöldfelület-fenntartással összefüggésben szerzett gépkezelői jogosítványok megléte.

·    a munkavégzés helye: Tahitótfalu Nagykert

·    a foglalkoztatás teljes munkaidőben történik (egész évben bejelentett)

·    bérezés megegyezés szerint

·    3 hónapos próbaidő után cafeteria és munkaruha juttatás

·    egyéni védőeszköz juttatása a munkába állás napjától biztosított

Az álláshelyek azonnal betölthetőek!

Az állásajánlattal kapcsolatban további információ kérhető a +36 26 386 411 telefonszámon.

Az önéletrajzokat a munka@tahi.hu e-mail címre várjuk 2017. május 31-ig.

A jelentkezés során a levél tárgyában kérjük feltüntetni: „segédmunkás”.

2017. március 29.