Magyar Kertépítők Országos Szövetsége

A PRENOR Kertészeti és Parképítő Kft. értékesítői munkakörre munkatársat keres

A PRENOR Kertészeti és Parképítő Kft. értékesítői (üzletkötői) munkakörre munkatársat keres.

A munkakör betöltésének feltétele:

  • szakirányú agrármérnöki vagy kertészmérnöki felsőfokú végzettség,
  • alapvető tapasztalatok a mezőgazdaság vagy a faiskolai termesztés területén, növénytermesztői, kereskedői vagy növényorvosi szakterületen,
  • legalább egy idegen nyelv készség szintű használata, lehetőség szerint angol és/vagy német,
  • terhelhetőség,
  • tárgyalási készség,
  • B kategóriájú jogosítvány gyakorlattal.

A munkakör betöltésénél előny jelent: magas szintű dísznövényismeret, növényorvosi végzettség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • szükség esetén az első időszakban szálláslehetőség.

Munkavégzés helye: Szombathely

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni: 2017. február 5-ig, fényképes szakmai önéletrajz és fizetési igény megjelölésével lehet, az oneletrajz@prenor.hu email címen.

2017. január 30.