Magyar Kertépítők Országos Szövetsége

A Pázsit Doktor® és a Tuja doktor® Franchise csatlakozási lehetőséget hirdet

A Pázsit Doktor® és a Tuja doktor® Franchise csatlakozási lehetőséget hirdet. Magyarországon várja azokat a dolgozni-, tenni-, alkotni vágyó munkatárs jelölteket, akik kertészeti területen egy innovatív, egyedi, napjaink biotechnológiai és üzleti színvonalán álló szervezet keretében szívesen bizonyítanák rátermettségüket. Nézz körül web oldalainkon mit is csinálunk és a facebookon, hogy hogyan is tesszük mindezt!   Ha kedvet érzel velünk dolgozni, „Franchise”jeligével jelentkezz e-mailben! Akinek vállalkozói kedve és nyelvtudása is kapcsolódik szakmai elhívásához az Európai Unió területén, külföldön is alapíthat vállalkozást, ennek feltételeiről is beszélhetünk.

contact@pazsitdoktor.hu

 A Pázsit Doktor® és a Tuja doktor® egységei áprilistól októberig munkalehetőséget ajánlanak.

Ajánlatunk:

- szakmai és karrier kitörési pontot jelentő munkakör

- ágazati szinten versenyképes jövedelem

- rövid elszámolási határidő

- európai színvonalon álló technológia, munkakörülmények

Feladatok:

Gyepgondozási területen dolgozó gépek üzemeltetése,

A pázsitdoktor munkatársak feladatainak segítése

Elvárások:

Dolgozni-, tenni-, alkotni vágyó munkatárs jelölteket várunk, munkarendszerünk teljesítmény orientált. „lapáttámasztó nem én vagyok” jeligével jelentkezz e-mailben, ha kedvet érzel velünk dolgozni. Kérünk, hogy fényképes önéletrajzodat csatold!

2015. március 5.