Magyar Kertépítők Országos Szövetsége

A Magnolia Art Kertépítő Kft. kertépítés-vezetőt keres

Cégünk 16 éve működő sikeres kertépítő vállalkozás, cserszegtomaji székhellyel. A kivitelezési munkák irányítására, azokban aktív szerepvállalással keresünk kertészmérnök végzettségű, kertépítések kivitelezésében magabiztos, gyakorlattal rendelkező munkatársat.

Várjuk olyan kertépítő szakemberek, vállalkozók és vállalkozásvezetők jelentkezését is, akiknek a kertépítés az élete, és váltani, változtatni szeretnének.

A kertépítés-vezető feladatai:

  • valamennyi kertépítő projekt kivitelezésének irányítása, lebonyolítása,
  • munkafolyamatok napokra történő lebontása,
  • több helyszínen, egymással párhuzamosan folyó munkák irányítása (1-2 brigád; 4-6 fő),
  • kapcsolattartás beszállítókkal és alvállalkozókkal,
  • adminisztratív feladatok elvégzése.

Feltételek:

  • kertészmérnöki vagy kertésztechnikusi végzettség,
  • biztos növényismeret, öntözőrendszerek ismerete,
  • minimum 5 év szakmai gyakorlat kertépítés területén (a kertfenntartást nem soroljuk ide),
  • minimum 3 év vezetői tapasztalat szintén kertépítés területén,
  • számítógépes programok felhasználói szintű ismerete, aktív használata.

A munkakör betöltéséhez fontos:

  • határozottság, gyors döntési képesség
  • kiváló szervezőkészség
  • jó kommunikációs képesség
  • eredményességre való törekvés
  • fizikai-és mentális teherbíró képesség
  • jó vizuális képesség

Bérezés, juttatások, támogatás:

  • vezetői pozíciónak megfelelő juttatáscsomag,
  • a munkavégzéshez szükséges minden eszközt cégünk biztosít,
  • munkába járás támogatása,
  • változatos, szakmai fejlődést segítő projektek, programok, külföldi szakmai utak.

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, amelyben kérjük részletesen mutassa be

  • szakmai és vezetői tapasztalatait, elért eredményeit, egy megvalósított projektet, amelyre büszke
  • Ön szerint mi a kertépítés-vezető feladata, és hogy telik egy kertépítés-vezető egy napja.

Kérjük, hogy pályázatában határozza meg éves jövedelemigényét.

Egyéb információ:

a sikeres interjút követően a leendő kertépítés-vezetőnek próbanapokon kell bizonyítani szakmai, gyakorlati hozzáértését és vezető rátermettségét.

Jelentkezését az info@magnoliaart.hu címre várjuk.

2016. március 29.