Magyar Kertépítők Országos Szövetsége

A Barack-Virág Kft. Kert-építésvezetőt keres!

A Barack-Virág Kft. munkatársat keres minimum középfokú szakmai végzettséggel kertépítési munkákhoz. Cégünk telephelye Szomor településen található, ezért fontos, hogy a pályázó számára ne okozzon gondot a napi szintű bejárás.

Ajánlatunk:

  • Ágazati szinten magas jövedelem
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Jól felszerelt modern géppark

Fő feladatok:

  • 3-5 fős csapatban végzendő, elsősorban magánkert-építési munkák, brigádvezetés
  • Kertépítési munkák szervezése, irányítása
  • Kommunikáció a megrendelőkkel
  • Munkaterületi adminisztráció

Elvárások:

  • Kertész technikusi vagy kertész mérnöki végzettség (több éves kertépítésben szerzett tapasztalat esetén más, legalább középfokú, szakmához közeli végzettség is elfogadható)
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Szakmai tapasztalat
  • Jó növényismeret

Előny:

  • 2 éves kertépítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Gépkezelői képesítés
  • Öntözőrendszer-telepítésben való jártasság
  • Térburkolás terén szerzett gyakorlat

A jelentkezéshez szükséges:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Jövedelemigény megjelölése

A jelentkezés módja írásban:

    elnokerno@gmail.com

www.barack-virag.hu

2015. február 27.